Datasis Site Map Datasis Webmail
> ANA SAYFA > KURUMSAL > Çözüm Ortakları

KURUMSAL

DATASİS ÇÖZÜM ORTAKLARI

TEKNOTEL

Sunucularımızın (Server) yer aldığı (Hosting) kurum olan TEKNOTEL, ülkemizin en önemli BT şirketlerinden birisidir. Gerek bant genişliği, gerekse alt yapı imkanları, gerek yerleşke güvenliği, gerekse insan kaynağı ile sizlere sorunsuz hizmet vermemizde önemli bir iş ortağımızdır.


BİLDEM

Sekonic Optik Okuyucularda, her anlamda iş birliği yaptığımız çözüm ortağımızdır. Özellikle son yılarda ürün yelpazesinde çok önemli gelişmeler yaparak, her seviyede müşteri ihtiyacını karşılayabilecek çeşide ulaşan Sekonic Optik Okuyucular Japon teknolojisi ve üretim garantisiyle BİLDEM ile birlikte kullanımınıza sunulmaktadır.


TURKCELL + HERMES İLETİŞİM

Toplu Mesaj Gönderiminde, Turkcell ve Gold Bayi statüsü ile Hermes İletişim, DATASİS'in çözüm ortağıdır. Ülkemizin en önde gelen İletişim Operatörü olan TURKCELL'in teknolojik alt yapısına, HERMES İLETİŞİM üzerinden, yazılımlarımızı entegre ederek sizlere hızlı ve güvenilir hizmet sunmaktayız. DATASİS, TURKCELL- HERMES İş Ortağı olup, kısa mesaj hizmetleri alanında aktif olarak, satış / pazarlama desteği vermektedir.

HERMES İŞ ORTAKLIĞI

Çözüm Ortakları