> ANA SAYFA > URUNLER > Urunler Anasayfa

ÜRÜNLER

18 yıllık Optik Okuyucu Satış, Eğitim ve Destek tecrübemiz ile SECONİC - NCS OPSCAN ürünlerini Datasis Güvencesi ile hizmetinize sunmaktayız.

Her tür amaca yönelik Optik Form tasarım ve basımı tarafımızdan, %100 Okutma Garantili olarak yapılmaktadır.

DataSİS Yazılım tarafından geliştirilen DERSONET E-Dershane Yönetim Platformu , 19 yıllık eğitim sektörü deneyimi ve 7 yıllık son derece titiz bir çalışmayla üretilmiştir.

DataSİS Yazılım tarafından geliştirilen ESINAV, 4 yıldır e-sinav.web.tr alan adı üzerinden kullanımda olan Türkiye’nin ilk ve tek WEB TABANLI Sınav Uygulama ve Ölçme Değerlendirme Programıdır

Günümüz eğitim öğretim disiplinleri, tek tip öğrenci profili yerine farklı yetenek, tutum ve değerlere sahip öğrenci profillerine odaklanmaktadır.

Anlaşmalı YAYINEVLERİ’nin ,SBS, YGS, LYS, DİL, KPSS, DGS, ALES, AÇIKÖĞRETİM Deneme Sınavlarının, Ünite ve Konu Tarama Testlerinin yer aldığı SINAV BANKASI’dır.

ÖSYM ve MEB Genelge ve Yönergelerine göre hazırlanmış, düzenli olarak güncellenmekte olan LİSE, Meslek Yüksek Okulu ve Üniversite Tercih Programıdır.

Öğrenci ve personelin dershaneye giriş ve çıkışlarının, parmak izi ile takibini sağlayan güvenilir, hızlı ve kullanışlı bir güvenlik ve denetim sistemidir.

Dersonet Etüt Programı, Dershane, Etüt Merkezi, Talebe Yurdu ve Etüt hizmeti veren tüm kurumlar hızlı, pratik, esnek yapısı sayesinde kolaylıkla kullanabilirler.

Ders, Ünite, Konu bazında sınıflandırılmış HAZIR TEST’lerden oluşan TEST BANKASI’dır. Banka’da yer alan çoktan seçmeli ...

Sosyal Medya
Datasis Yazılım, Donanım, İletişim, Yayıncılık, Eğitim ve Sınav Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti.
Tel : 0216 577 2627 | 0216 469 4869 | 0505 825 5095
www.e-sinav.web.tr | www.e-dershane.web.tr